zobacz nas na:


Agro-Las to firma z długoletnim doświadczeniem, zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem nadleśnictw, zakładów usług leśnych oraz gospodarstw rolnych w profesjonalny sprzęt. Odpowiadając na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu sprzedaży oraz serwisowania, sukcesywnie poszerza kadrę i rozbudowujemy naszą ofertę. W dwóch oddziałach naszej firmy, w Trzciance i w Ząbrowie (koło Kołobrzegu) prowadzimy szeroko zakrojoną sprzedaż maszyn, urządzeń rolniczych i leśnych, części zamiennych i akcesoriów. Oferujemy maszyny gotowe do sprzedaży i natychmiastowego odbioru, jak również realizujemy indywidualne zamówienia według życzenia klienta.
 
Organizujemy dostosowane do potrzeb klienta pokazy maszyn rolniczych i leśnych, co daje możliwość przetestowania różnego rodzaju urządzeń podczas pracy. Relacje z pokazów znajdą Państwo w naszej galerii, zapraszamy do jej przeglądania oraz do zgłaszania zapotrzebowania na podobne pokazy w Państwa rejonie.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, swoim Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo, obsługę oraz pełen serwis. Gwarantujemy ceny bezpośredniego importera, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w całym kraju oraz łatwy dostęp do części. Mamy dwa punkty sprzedaży w Trzciance i w Ząbrowie oraz dealerów w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy bliżej klienta. Dysponujemy samochodami serwisowymi, dzięki którym możemy wykonywać zadania serwisowe na ternie całego kraju
 
Współpracujemy z wiodącymi producentami, dlatego Naszym nabywcom proponujemy wyłącznie sprzęt sprawdzonej jakości i klasy. Dzięki znajomości branży i trendów stale poszerzamy asortyment i zdobywamy wiedzę niezbędną do świadczenia usług na najwyższym poziomie . Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!
©  AGRO-LASwykonanie: KROPKA pracownia reklamy